Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Haziran 2024 Salı

Çiftçiler Fransa-İspanya sınırında yol kapattı

Fransa ve İspanya'da çiftçiler, tarım sektöründeki çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle sınırda traktörleriyle yolu kapattı.

Çiftçiler Fransa-İspanya sınırında yol kapattı

Fransa'daki "Ultras de l'A64" topluluğunun çağrısıyla birçok çiftçi, Avrupa Parlamentosu seçimleri öncesinde hükûmet ve Avrupa Birliği üzerinde baskı oluşturmak amacıyla sınırın her iki tarafında toplandı.

Fransa'nın Oksitanya bölgesinde, Hautes-Pyrenees, Haute-Garonne, Ariege ve özellikle Pyrenees-Orientales'de olmak üzere yedi noktada yollar ulaşıma kapatıldı. Pyrenees-Orientales Valiliği, sınırın her iki tarafındaki çiftçi eylemleri nedeniyle A9 ve AP7 otoyollarının trafiğe kapatıldığını duyurdu.

Sabah saatlerinde başlayan ve sınırın iki tarafında da ulaşımı engelleyen eylemin 24 saat sürmesi bekleniyor. Ocak 2024'ten beri birçok Avrupa ülkesinde çiftçiler benzer eylemler düzenliyor.

Geri Dön 04 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN