Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Nisan 2023 Pazartesi

Ceketi metro kapısına sıkışan kadın öldü

Fransa'nın başkenti Paris'te, metronun kapısına ceketi sıkışan kadın, trenin hareket etmesi sonrası sürüklenerek yaşamını yitirdi.

Başkent Paris'te bir kadın, metronun otomatik kapısına sıkışan ceketi nedeniyle yaşamını yitirdi. RATP adlı toplu taşıma kuruluşu, Bel-air istasyonunda meydana gelen olayda kadının sürüklenerek öldüğünü açıkladı. Uzun süreli bir ulaşım kesintisinin yaşandığı bildirildi.

France Info'da yer alan habere göre; yaklaşık 40 yaşlarındaki kadın, metrodan aceleyle çıkarken kapıya ceketi sıkıştı ve hareket hâlindeki metronun altına sürüklendi. Olay yerine gelen ekiplerin müdahaleleri maalesef başarılı olmadı ve kadın hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Geri Dön 24 Nisan 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN