Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Nisan 2023 Çarşamba

Çalışma Bakanı: Emeklilik reformu kesin olarak eylülde yürürlüğe girecek

Fransa Çalışma Bakanı Olivier Dussopt, emeklilik yaşını kademeli olarak 62’den 64’e çıkaracak emeklilik reformunun 1 Eylül itibarıyla yürürlüğe gireceğini doğruladı. 

Çalışma Bakanı: Emeklilik reformu kesin olarak eylülde yürürlüğe girecek

Bakan, artık emeklilik reformu tartışmalarını bırakma ve ‘başka konulara’ odaklanma çağrısında bulundu, ancak halk, direnişinde kararlı. 

Emeklilik reformuna tepkiler sürüyor

Sendikalar, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda, ülke çapında kitlesel grev ve protesto çağrısında bulundu. Düzenlenecek gösterilere, başkent Paris başta olmak üzere tüm ülkede milyonlarca insanın katılması bekleniyor. 

Devlet bakanlarının gezileri protestocular tarafından engelleniyor

Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron başta olmak üzere, birçok devlet bakanının resmi seyahatleri, protestocular nedeniyle engelleniyor veya iptal ediliyor. 

Pazartesi günü Lyon’u ziyaret eden Eğitim Bakanı Pap Ndiaye, reform karşıtlarının tren istasyonuna gelmesiyle dakikalarca trende mahsur kaldı. Bakan, şiddetli protestolar nedeniyle Lyon’daki programlarını iptal etti. Ekoloji Bakanı Christophe Béchu, Sarthe bölgesine yaptığı seyahatte tencere-çalan protestocularla karşılaştı. Protestocular, ‘Hükûmet inat ediyor, bu nedenle biz de inat ediyoruz’ yazılı bir pankart açtı.

Geri Dön 26 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN