Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2023 Perşembe

Brigitte Macron’un yeğenine saldırı: 8 gözaltı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un eşi Brigitte Macron'un yeğeni, hükûmet karşıtları tarafından darp edildi. 8 kişi gözalına alındı.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un eşi Brigitte Macron’un yeğeni, ‘politik nedenlerden ötürü’ saldırıya uğradı. Cumhurbaşkanı Macron ve birçok bakan, emeklilik yaşını 62’den 64’e çıkaracak reformun yasalaşması nedeniyle ülkede protesto ediliyor. 

Brigitte Macron'un yeğeni Jean-Baptiste Trogneux'un, Cumhurbaşkanı Macron'un bir televizyon konuşmasının ardından, hükümet karşıtları tarafından darp edildiği bildirildi. Trogneux'a saldıran sekiz kişi gözaltına alındı. Cumhurbaşkanı Macron, saldırıyı ‘kabul edilemez’ olarak niteledi. 

Fransa’nın kuzeyindeki Amiens kentinde bir çikolata dükkanı işleten Trogneux ailesi, Brigitte Macron’la aile bağları nedeniyle dükkanlarının boykot edildiğini ve birçok kez saldırıya uğradığını dile getirdi. Macron’un yeğenine düzenlenen saldırının tanıklarından biri, "İnsanların gözünde hiç bu kadar büyük bir nefret görmemiştim. Onu öldüreceklerini zannettim" açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 18 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN