Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2023 Çarşamba

Bordeaux’da yaşlı kadın ve torununa saldırı

Fransa’nın Bordeaux kentinde, 73 yaşında bir kadın ve torunu, otuzlu yaşlarında bir adam tarafından, görünürde bir neden olmadan saldırıya uğradı. Saldırganın Afrika kökenli olması, ülkede göçmen tartışmalarını yeniden alevlendirdi. 

Bordeaux’da yaşlı kadın ve torununa saldırı

Videoya kaydedilen saldırıda, saldırganın kadın ve torununa şiddetli biçimde saldırdığı, 7 yaşındaki çocuğu kaçırmaya çalıştığı görülüyor. Fransız Basın Ajansı’nın aktardığına göre, göz altına alınan saldırgan Bordeaux doğumlu ve sabıkası kabarık biri. 

Bazı kaynakların saldırganın Afrika uyruklu olduğunu iddia etmesinin ardından, özellikle aşırı sağcılar arasında yeniden göç tartışması başladı. Aşırı sağcı siyasetçi Marine Le Pen, "Göçmen kaosuyla şiddetlenen güvensizlik yaygın hale geliyor. Bunun gibi kaç tane videoya ihtiyaç var?" açıklamasında bulunurken, yine aşırı sağ görüşlü siyasetçi Eric Zemmour, saldırı videosuna, "Ülkemize yaptıkları bu. Fransızlar, uyanın" yorumunda bulundu.

Geri Dön 21 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN