Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Mart 2024 Pazartesi

Bir kişiyi kaçırıp fidye isteyen 3 kişi yakalandı

Fransa'nın Rennes kentinde, 23 yaşındaki bir genç, Türk kökenli olduğu bildirilen 3 kişi tarafından kaçırıldı. Zanlılar, 100 bin avro fidye istedi ama daha sonra yakayı ele verdi.

Fransa'nın Rennes kentinde yaşanan ve nefes kesen bir fidye olayı, ulusal gündemi sarstı. 23 yaşındaki genç bir birey, 17 Mart'ı 18 Mart'a bağlayan gece, iki kardeş ve bir kuzenden oluşan Türk kökenli üç zanlı tarafından bir aracın bagajına zorla konuldu. Kurban, tam 37 saat boyunca burada alıkonuldu. Zanlıların, genç adamın kız kardeşine ulaşarak, ondan kardeşinin serbest bırakılması için 100 bin avro fidye talep ettikleri belirlendi.

Bu dramatik olay, kurbanın kız kardeşinin polise yaptığı ihbar üzerine ortaya çıktı. Telegramme sitesinin aktardığına göre, fidye ve adam kaçırma vakası, kentte büyük bir yankı uyandırdı. Rennes Cumhuriyet Savcılığı, derhal harekete geçti ve genç adamı kurtarmak için bir operasyon düzenlendi. Nihayetinde, kurban aracın bagajından çıkarılarak hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

Le Parisien gazetesinde yer alan bilgilere göre, olayın zanlıları olarak belirlenen Türk kökenli üç kişinin, mağdurun kaçırılmasının arkasında uyuşturucu ticaretiyle bağlantılı bir anlaşmazlık olabileceği düşünülüyor. Zanlılar, ağır suçlamalarla karşı karşıya kaldı. Bunlar; organize suç örgütüne üye olma, örgütlü bir şekilde adam kaçırma ve alıkoyma, organize haraç alma olarak sıralanıyor. Sorgulamalarının ardından hakim karşısına çıkarılan üç kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Geri Dön 25 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN