Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Ocak 2023 Pazartesi

Bir eylemci testislerini kaybetti

Fransa’da emeklilik reformuna karşı sokağa çıkan 26 yaşındaki bir eylemci, polis müdahalesi sonrası testislerini kaybetti.

Fransız Liberation gazetesinde yer alan habere göre, olay, perşembe günü 2 milyonu aşkın kişinin katıldığı emeklilik reformu protestolarında meydana geldi. Mühendis olduğu öğrenilen 26 yaşındaki adam, iddiaya göre polis ile eylemciler arasındaki çatışmanın fotoğrafını çekiyordu. Bu sırada bir polis tarafından saldırıya uğradı ve yere düştü. Ardından bir başka polis elindeki copla yere düşen adamın kasıklarına vurdu. Olayın videosu sosyal medyada çok kez paylaşıldı ve büyük tepki çekti.

Hastaneye kaldırılan adamın testisleri alındı. Bunun üzerine polise dava açmaya karar verdiğini söyleyen protestocu, “Polis şiddetine maruz kalan ilk insan değilim. Bunun bir son bulması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili Fransız BFM TV kanalına konuşan Hükûmet Sözcüsü Olivier Veran, kendisinin ne güvenlik ne de yargının bir parçası olduğunu, ancak testislerini kaybeden kişiden yana olduğunu söyledi.

Geri Dön 23 Ocak 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN