Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Mart 2024 Cuma

Bir 'dur ihtarı' daha ölümle sonuçlandı

Fransa'da, polisin 'dur ihtarına' uymayan 18 yaşındaki genç, kaçış sırasında başka bir polis arabasının çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Paris'in Aubervilliers banliyösünde önceki akşam saat 19.00 sularında, polisin dur ihtarına uymayan 18 yaşındaki bir genç sürücü, yönetimindeki scooter ile bir polis aracının çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Kazada, scooter üzerinde bulunan ve yaralanmayan bir diğer kişi gözaltına alındı.

Olay, polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan sürücünün peşine düştüğü ve ara sokaklarda yaşanan kovalamacanın ardından, karşı yönden gelen bir başka polis aracının scooter ile çarpışmasıyla meydana geldi. Çarpışmanın etkisiyle genç sürücü, kontrolünü kaybederek bir kamyonete çarptı. La Courneuve'de ikamet eden genç, aldığı ağır yaralar sonucu hastanede hayatını kaybetti.

Bu trajik olayın ardından, genç sürücüye çarpan polis aracındaki memurlar hakkında Ulusal Polis Teftiş Genel Müdürlüğü (IGPN) tarafından soruşturma başlatıldı ve memurların sorgulanacağı belirtildi.

Geçtiğimiz aralık ayında da 22 yaşındaki bir genç, polisin dur ihtarına uymamış ve kaçış sırasında geçirdiği kaza nedeniyle yaşamını yitirmişti. Son yıllarda ciddi biçimde artan 'dur ihtarı' kovalamacalarında yaşanan ölümler Fransız kamuoyunda da tepkiyle karşılanmaya başladı.

Geri Dön 15 Mart 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN