Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
11 Eylül 2023 Pazartesi

Beyin ölümü gerçekleşen Sefa Şahin Türkiye'ye getirildi

Fransa'nın Elancourt kentinde meydana gelen olayda ağır yaralanan ve beyin ölümü gerçekleştiği açıklanan 16 yaşındaki Sefa Şahin Türkiye'ye getirildi.

Paris'e 40 kilometre uzaklıktaki Elancourt kentinde 6 Eylül akşamı polis aracı ile motosikletin karıştığı olayda ağır yaralanan Şahin'in ailesi, Fransa'da verilen tedavinin sonlandırılması ve Türkiye'de devam etmesi talebinde bulundu.

Türkiye'nin Fransa Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğunun girişimleri sonucu Şahin ailesi, özel bir sağlık jeti kiralayarak Sefa Şahin'i İstanbul'a getirdi.

Şahin'in tedavisi İstanbul'daki özel bir hastanede sürdürülecek. Olayla ilgili soruşturmalar devam ediyor.

Sefa Şahin'in amcası Nuri Şahin, yeğeninin olay sonrası yaşadığı süreci anlattı. Şahin ailesi, olayın ardından tedavinin sonlandırılmasına karşı çıkarak Sefa Şahin'in yaşadığını ve tedavi edilebileceğini savundu. Bu nedenle Türkiye'ye getirilmesi için girişimlerde bulundu. Olayın ardından Paris'te sağlık koşullarına uygun bir hastanede tedavi edilmeye çalışıldığını, ancak beyin ölümü raporu sonrası yetkililerin tedaviyi sonlandırma kararı aldığını ifade ettiler.

Geri Dön 11 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN