Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2023 Perşembe

Beş polis gözaltında

Fransa'da beş özel harekat polisi, son protestolar sırasında ölen 27 yaşındaki Mohamed Bendriss'in ölümüyle ilgili gözaltına alındı.

Fransa'da beş özel harekat polisi, ülkede 17 yaşındaki Nahel’in ölümü sonrasında başlayan isyan dalgasında Marsilya’da hayatını kaybeden 27 yaşındaki Mohamed Bendriss’in ölümüne ilişkin gözaltına alındı. 

Polisler, isyan dalgasında yaşanan şiddet olaylarını bastırmak için görevlendirilen özel polis timi RAID için görev yapıyordu. 

Mohamed Bendriss, ayaklanmaların ve şiddet olaylarının zirve yaptığı dönemde, 1 Temmuz’u 2 Temmuz’a bağlayan gece scooter sürerken fenalaşıp hayatını kaybetmişti. Ancak otopsi sırasında, Bendriss’in göğsünde polislerin kullandığı savunma mermilerinin darbesi olabilecek bir iz tespit edildi.

Savcılık, Bendriss’in, polisin ateşlediği merminin göğsüne isabet etmesi sonucu hayatını kaybetmiş olabilebileceği yorumunda bulundu. Soruşturma sürüyor. 

Geri Dön 10 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN