Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Ağustos 2023 Pazartesi

Beş katlı bina yandı: 3 ölü, 3’ü ağır 21 yaralı

Fransa'nın güneyindeki Alpes-Maritimes bölgesinde bir binada meydana gelen yangın sonucunda 3 kişi yaşamını yitirdi ve 21 kişi yaralandı.

Grasse kentinde bulunan 5 katlı binada sabaha karşı yangın başladı. Olayda 3 kişi hayatını kaybederken, 21 kişi de yaralandı, bunlardan 3'ü durumu ağır.

Yangına müdahale etmek için bölgeye gelen yaklaşık 50 itfaiyeci, 17 araçla yangını kontrol altına aldı. Yangının başladığı bina ile çevresindeki yapılar tedbir amaçlı boşaltıldı.

Henüz yangının çıkış nedeni netleşmedi, bu sebeple bir soruşturma başlatıldı.

Daha önce Alsas bölgesindeki Colmar kentinde 9 Ağustos'ta, engellilerin ve refakatçilerinin konakladığı yazlık konutta çıkan yangında mahsur kalan 11 kişi hayatını kaybetmişti.

Geri Dön 14 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN