Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Ocak 2024 Cuma

Benzema’dan Fransa İçişleri Bakanı'na dava

Filistin'e destek verdiği için İçişleri Bakanı Gerald Darmanin tarafından 'Müslüman Kardeşler ile ilintili olmakla' suçlanan futbolcu Karim Benzema, bakana dava açtı.

Benzema’dan Fransa İçişleri Bakanı'na dava

Ünlü Fransız futbolcu Karim Benzema, sosyal medyada Filistin’e destek paylaşımlarından sonra ülkedeki siyasetçilerin hedefi hâline gelmişti. Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, Benzema’yı Müslüman Kardeşler ile bağlantılı olmakla suçlamıştı. Suudi Arabistan’da forma giyen Benzema, Müslüman Kardeşler ile hiçbir bağlantısı olmadığını belirterek, nefret söylemine maruz kaldığını belirtti ve İçişleri Bakanı Darmanin’e dava açtığını açıkladı.

Benzema’nın avukatı, RTL’e verdiği demeçte, ünlü oyuncunun siyasi propagandanın hedefi hâline getirildiğini savundu. Fransız Bakan daha önce de Benzema'yı, Fransız milli marşını söylemeyi reddetmesi ve sosyal medyada din propagandası yapması gibi nedenlerle hedef göstermişti.

Geri Dön 19 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN