Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Nisan 2024 Pazartesi

Belediye başkanının evinde 70 kilo uyuşturucu yakalandı

Fransa'da, Yonne'ye bağlı Avallon'un belediye başkanı Jamillah Habsaoui'nin evinde 70 kilogram uyuşturucu madde yakalandı.

Fransa'da İçişleri Bakanı Gerald Darmanin'in talimatıyla devam eden uyuşturucu operasyonlarında yeni bir gelişme yaşandı. Dün sabah saatlerinde, Bourgogne-France-Comte Bölgesi'nde bulunan Yonne iline bağlı Avallon beldesinin Belediye Başkanı Jamillah Habsaoui'nin evine polis baskını düzenlendi.

Haberlerde, "XXL Temiz Alan Operasyonu" adı altında yapılan operasyonun, bir ihbar sonucu gerçekleştirildiği ve Jandarma birimlerinin de desteğiyle Narkotik Şube ekipleri tarafından gerçekleştirildiği belirtildi.

Operasyon sırasında, evde bulunan 70 kilogram uyuşturucunun, Habsaoui'nin 10 yıl önce uyuşturucu ticaretinden mahkum olan kardeşine ait olabileceği iddia edildi. Sosyalist Parti üyesi olan Jamillah Habsoui'nin adli sicilinin temiz olduğu ve herhangi bir sabıka kaydının olmadığı belirtildi. Operasyonun devam ettiği ve Belediye Başkanı Habsoui'nin evinde arama çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Habsoui'nin, 2014 ve 2020 yıllarında Belediye Meclis üyeliğine seçildiği ve 2021'de kentin belediye başkanlığına getirildiği kaydedildi.

Geri Dön 08 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN