Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Bebekler için satılan süt piyasadan toplatılıyor

Bebekler için satılan ve Fransa’nın en çok tüketilen süt markalarından biri olan Candia’da şişleme ve paketleme sırasında sorun yaşandı. Bebeklerin sağlığını tehdit edebileceği söylenen süt piyasadan toplatılıyor.

Fransız hükûmetine ait RappelConso sitesinde yer alan bilgiye göre, tüketicilerden gelen şikâyetler üzerine yapılan inceleme sonucu Candia marka bebek sütlerinin sağlığı tehdit ettiği saptandı. Fransa genelinde satılan sütün piyasadan toplanması kararı alındı. Kararın yeterli sağlık koşullarını sağlamadığı’ ve ‘izin verilen koşullarda üretilmediği veya depolanmadığı’ gerekçeleriyle alındığı ifade edildi.

RappelConso, sütlerin kesinlikle tüketilmemesi konusunda uyardı ve satın alınan paketlerin ücret iadesinin yapılacağını duyurdu. Ayrıca herhangi bir şüphe ve daha ayrıntılı bilgi için 09.87.87.00.50. numaralı telefonu tüketicilerin hizmetinde olduğunu bildirdi. 

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN