Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2023 Salı

Bastille Günü için havai fişek satışı yasaklandı

Fransa Başbakanı Elisabeth Borne, ülkede Ulusal Bayram olarak kutlanan 14 Temmuz Bastille Günü kapsamında havai fişek satışlarının yasaklandığını duyurdu. 

Borne, söz konusu kararın, bayram kutlamalarında ‘kamu düzeninin ciddi şekilde bozulmasını önlemek için’ alındığını dile getirdi. Havai fişekler, Fransa’da 17 yaşındaki göçmen kökenli gencin polis tarafından öldürülmesinin ardından patlak veren protestolarda en çok kullanılan silahlardan biri hâline gelmişti. 

Ülkedeki şiddetli protestolar büyük ölçüde sona erdi. Ancak Başbakan Borne, bayram kutlamaları vesilesiyle protestoların yeniden alevlenmesinden endişeli olduklarını belirterek, hükûmetin ulusal tatil sırasında 'vatandaşları korumak için her türlü önlemi alacağını’ vurguladı. 

Geri Dön 11 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN