Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Mayıs 2023 Çarşamba

Avrupa Konseyi, ikinci tur için Türkiye’ye gidiyor: İlk turda koşullar adil değildi

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM), cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunu izlemek için 26-29 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’ye bir heyet göndereceklerini açıkladı. 

Alman Sosyalist parlamento üyesi Frank Schwabe başkanlığındaki 17 kişilik heyet, ülkenin farklı bölgelerindeki sandıklarda oy verme ve oy sayma işlemlerinde incelemelerde bulunacak.

AKPM gözlemcileri, seçimlerin ilk turundan sonra, ‘demokratik bir seçim için tam koşulların yerine getirilmediği’, ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’nin ‘adil olmayan bir avantajla seçime gittiği’ açıklamasında bulunmuştu. Gözlemciler, bazı muhalif siyasetçilerin ve bağımsız medyanın seçim sürecine katılımının engellendiğini ileri sürmüştü.

Geri Dön 24 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN