Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Aralık 2022 Çarşamba

Aşırı solcu vekile aile içi şiddetten hapis cezası

Boyun Eğmeyen Fransa partisinin milletvekili Adrien Quatennens, eski eşine fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaktan suçlu bulundu ve hapis cezası aldı.

Sol görüşlü Boyun Eğmeyen Fransa partisinin milletvekili Adrien Quatennens, eski eşine fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamaktan suçlu bulunmasının ardından 4 ay ertelemeli hapis ve 2 bin avro para cezasına çarptırıldı. Milletvekili, eşine fiziksel şiddet uyguladığını kabul etmişti. 

Milletvekilinin suçlu bulunmasına rağmen meclisteki görevine devam etmesine tepki gösteren feminist örgütler, Quatennens’in istifasını talep etti. Kendi partisinden birçok yetkili ise milletvekiline destek vermek için bir araya geldi, “Emeklilik reformuna karşı mücadelede Adrien Quatennens gibi bir konuşmacı olmadan yapamayız” ifadeleri kullanıldı. 

Geri Dön 14 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN