Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Mayıs 2023 Pazartesi

Aşırı sağcılar Paris'te sokağa çıktı

Fransa’nın başkenti Paris’te aşırı sağcı Action Française hareketinin taraftarları, Fransız ulusal kahramanı Jeanne d’Arc’ı anmak için gösteri düzenledi.

Gösteri Opera binası yakınlarında başladı ve Pyramides Meydanı’nda son buldu. Göstericiler cumhuriyet karşıtı sloganlar attı ve polis ile kısa süreli gerilim yaşandı.

Paris’te 6 Mayıs’ta düzenlenen Neonazi gösterisi muhalefetin tepkisine neden oldu. Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin’in talimatıyla Paris Emniyet Müdürlüğü, aşırı sağcıların düzenleyeceği 5 gösteriyi yasakladı.

Paris İdari Mahkemesi ise Action Francaise’in Paris’teki konferansına getirilen yasağı kaldırdı ve Fransız devletinin aşırı sağcı harekete 1.500 avro ödemesine hükmetti. Mahkeme ayrıca Action Française’in bugünkü gösterisine getirilen yasağı da kaldırdı.

Geri Dön 15 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN