Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2024 Pazartesi

Aşırı sağcı Zemmour'a yumurtalı protesto

Aşırı sağcı Eric Zemmour, Korsika Adası'nda yumurtalı protestoyla karşılandı. Zemmour, kendisine yumurta atan kadına yumrukla karşılık verdi.

Fransız aşırı sağının tanınmış ismi Eric Zemmour, Avrupa Parlamentosu seçim kampanyası kapsamında ziyaret ettiği Korsika Adası'nda, Ajaccio kentinde yumurtalı protestoyla karşılaştı. Zemmour, "Faşist Zemmour", "Adamızda faşistlere yer yok", "Defol Irkçı" şeklinde sloganlar atan bir grup tarafından karşılandı. Bu tepkilere yanıt vermeden yürüyüşüne devam ederken, bir kadın arkadan yaklaşıp elindeki yumurtayı Zemmour'un kafasına fırlattı. Bunun üzerine sinirlenen Zemmour, dönüp yumurtayı atan kadına yumruk attı.

Zemmour şikâyetçi olacak

Bu olay sosyal medyada geniş yankı buldu ve defalarca paylaşıldı. Zemmour'un lideri olduğu Yeniden Fetih Partisi, Zemmour'un kadına bilinçli olarak vurmadığını, yaşanan saldırı sonrası ani bir refleksle hareket ettiğini savundu. Ajaccio Cumhuriyet Savcılığı, yumurta fırlatan kadın hakkında soruşturma başlattı ve Zemmour'un şikâyetçi olacağı belirtildi.

İlk değil

Aşırı sağcı politikacı, 2022 yılının mart ayında da Moissac'ta yumurtalı protestoya maruz kalmıştı. Zemmour, daha önce de ırkçı ifadeleri nedeniyle ceza almıştı.

Geri Dön 06 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN