Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Mayıs 2024 Perşembe

Arabada unutulan bebek hayatını kaybetti

Fransa’nın Sausheim kentinde babası tarafından arabada unutulan 16 aylık bebek, aşırı sıcak ve su kaybı nedeniyle hayatını kaybetti.

Arabayı park edip iş yerine giden baba, saatler sonra arabaya döndüğünde bebeğin öldüğünü fark etti. Sağlık ekipleri, saat 18’de yaptıkları ilk incelemede bebeğin aşırı sıcak nedeniyle hayatını kaybettiğini belirtti. Bölge savcılığı, ebeveynlerin olayın ardından şok geçirdiğini ve 61 yaşındaki babanın hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Hava 22, aracın içi 45 derece

Olay, annenin çocuğun kreşte olmadığını öğrenmesiyle ortaya çıktı. Baba, çocuğunu arabada unuttuğunu eşinin telefonuyla hatırlayıp arabasına koştu, ancak arka koltukta bebeğin cansız bedenini buldu. Uzmanlar, olay günü hava sıcaklığının 22 derece olduğunu, ancak araç içindeki sıcaklığın 45 dereceye kadar yükselmiş olabileceğini söyledi.

Geri Dön 30 Mayıs 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN