Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alacaklara müjde - 22 Eylül 2023 Oktan Erdikmen
Almanya’da ev almak için doğru zaman mı?
Yeni program: Pazar Sendromu - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
07 Eylül 2023 Perşembe

Anket: Aşırı sağcı Le Pen’e güven artıyor

Fransa’da yayımlanan son anketlere göre, aşırı sağcı siyasetçi Marine Le Pen ve lideri olduğu Ulusal Birlik partisine duyulan güven artıyor. Le Pen, şu anda ülkedeki en sevilen ikinci siyasetçi.

Anket: Aşırı sağcı Le Pen’e güven artıyor

ViaVoice Enstitüsü’nün Liberation gazetesi için yaptığı ankete göre, geçen seneki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un rakibi olan Le Pen hakkında olumlu düşünenlerin sayısı, bir önceki ankete göre yüzde 10 artarak yüzde 37’ye çıktı. Le Pen, en çok sevilen siyasetçiler listesinde, eski Başbakan Edouard Philippe’in arkasında ikinci sırada yer aldı.

Ankete katılanların yüzde 44’ü, Le Pen’in ‘Fransa’ya faydalı çözümler sunabileceği’ yönünde görüş bildirdi. Yüzde 42 ise, Le Pen’i ‘cumhurbaşkanlığına uygun’ gördüğünü söyledi.

Her 10 kişiden 6’sı, Le Pen’i ‘cesur’ olarak tanımladı. Ancak benzer oranda kişi de, siyasetçinin ‘otoriter’(yüzde 61) ve ‘radikal’ (yüzde 58) olduğu görüşünde.

Geri Dön 07 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN