Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Şubat 2024 Salı

Akıllı telefonlara karşı ilk resmi adım

Fransa’nın, Seine-Port kasabasında yapılan bir referandumda, kamuya açık alanlarda cep telefonu kullanımı referandumla yasaklandı.

Akıllı telefonlara karşı ilk resmi adım

Buna göre, sokaklarda, parklarda, restoran ve kafelerde, okul önlerinde telefon kullanmak yasak olacak. Sokakta ya da yolda yönünü kaybedenlerin ise navigasyon uygulamaları yerine harita kullanmaları gerektiği bildirildi.

Anne babalar, çocuklarının 15 yaşına kadar akıllı telefon kullanmayacağına dair yazılı bir taahhütte bulunursa çocuklara eski tip bir ev telefonu verileceği duyuruldu. 

Oylamaya 277 kişinin katıldığı, yarısından fazlasının yasağı desteklediği açıklandı.

Ancak ulusal düzenlemelerde bu madde yer almadığı için polisin telefon kullananlara ceza kesemeyeceği, restoran ve dükkan sahiplerinin müşterilerini nazikçe uyarabileceği belirtildi.

Geri Dön 13 Şubat 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN