Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2023 Cuma

11 kişinin öldüğü yangına soruşturma

Fransa’nın Alsace bölgesindeki bir engelli bakım evinde çıkan yangında 11 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından, konuttaki olası güvenlik ihlallerine dair soruşturma başlatıldı.

11 kişinin öldüğü yangına soruşturma

Çarşamba günü sabahın erken saatlerinde çıkan yangın, 2016 yılında Fransa’nın kuzeyindeki Rouen kentinde bir barda çıkan ve 14 kişinin ölümüyle sonuçlanan yangından bu yana ülkede görülen en ölümcül yangın oldu. Yangının çıkış sebebi belirsizliğini koruyor. 

Savcılık, konuttaki olası güvenlik ihlallerine dair soruşturma başlattı. Bölgenin savcı yardımcısı Nathalie Kielwasser, binanın yakın zamanda yenilendiğini, ancak tüm kamu tesisleri için gerekli olan güvenlik denetimlerinden geçmediğini ve binadaki duman dedektörlerinin yakın olmadığını söyledi. Kielwasser, AFP’ye verdiği demeçte, binanın ‘halkı ağırlamak için gereken özelliklere sahip olmadığını’ vurguladı. 

Geri Dön 11 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN