Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2023 Çarşamba

10 milyon kişinin bilgileri sızdırıldı

Fransız işsizlik kurumu Pole Emploi, siber saldırıya uğradığını açıkladı. Kuruma kayıtlı iş arayan 10 milyon kişinin verileri, internette satışa çıkarıldı. 

Siber güvenlik uzmanları, iş arayan yaklaşık 10 milyon kişinin ismi ve soyismi, sosyal güvenlik numarası ve telefon numarası gibi birçok bilgisinin internete sızdırıldığını ve dark web’de satışa sunulduğunu doğruladı. 

Bu 10 milyon kişinin kimler olduğu henüz belirlenemedi. Kurumdan yapılan açıklamada, "Pole Emploi, bu veri sızıntısından etkilenen herkesle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bu süreçte, kuruma kayıtlı kişileri şüpheli görünen her türlü arama ve mesaja karşı özellikle temkinli olmaya davet ediyoruz" ifadeleri kullanıldı. 

Geri Dön 30 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN