Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Mart 2023 Cuma

Üçüncü Dünya Savaşı endişesi

ABD’ye ait bir insansız hava aracı (İHA) Karadeniz üzerinde düşürüldü. Amerikan ordusu, insansız hava aracının Rusya tarafından düşürüldüğünü duyurdu. 

Üçüncü Dünya Savaşı endişesi

Rusya ve ABD arasındaki kriz büyüyor. Konuya ilişkin BILD’e konuşan Ukrayna'nın eski Dışişleri Bakanı Pavlo Klimkin, bölgede krizin tırmanabileceği uyarısında bulunarak, “ABD ile Rusya arasındaki dolaylı bir çatışmaya tanıklık ediyoruz” dedi. Emekli bir ABD’li general ise Rusya’nın eyleminin uluslararası hukuku ihlal ettiğini ifade ederek, “Her gün savaş suçu işleyen bir devletin bunu yapması şaşırtıcı değildi” diye konuştu.

Esad: Üçüncü Dünya Savaşı hâli hazırda başladı

Uluslararası sularda meydana gelen olayda, Rusya, İHA’ların Rus sınırına doğru geldiğini ve bu nedenle düşürüldüğünü açıkladı. Uzmanlar ise çatışma riskinden dolayı endişeli. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad da, "Üçüncü Dünya Savaşı hâli hazırda başladı. Vekalet savaşı yapılıyor. Nükleer silahların varlığı, geleneksel savaşları önlüyor” dedi.

Geri Dön 17 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN