Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Mart 2023 Çarşamba

Doğal gaz uyarısı: Fiyatlar fırlayacak

Uluslararası Enerji Ajansı (IEA), Çin’in doğal gaz ithalatının bu yıl yüzde 35'e kadar artmasına neden olabileceğini ve Avrupa’nın gaz fiyatlarında fırlama olabileceğini bildirdi.

IEA, doğal gaz piyasasındaki 2022 gelişmelerini ve 2023'e ilişkin öngörüleri içeren Gaz Piyasası 2023 - 1. Çeyrek raporunu yayınladı. Rapora göre, Çin'in sıfır Covid kısıtlamalarını sona erdirerek yeniden açılması, Avrupa gaz fiyatlarında beklenenden daha büyük bir sıçramayı tetikleyebilir.

Aynı zamanda raporda, Çin’in artan talebinin ülkenin sıvılaştırılmış doğal gaz ithalatının bu yıl yüzde 35'e kadar artmasına neden olabileceği, akaryakıtta da Çin'in açılışının küresel rekabeti artıracağı ve fiyatları geçen yaz görülen "sürdürülemez" seviyelere çekebileceği belirtildi.

 

Geri Dön 01 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN