Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Şubat 2023 Pazartesi

Çin ve Rusya, G20’nin ‘Ukrayna bildirisine’ imza atmadı

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen G20 zirvesinden ortak Ukrayna bildirisi çıkmadı. Hazırlanan bildiriye Çin ve Rusya imza atmadı.

Bu sene Hindistan’da düzenlenecek G20 zirvesi için ülkelerin maliye bakanları Yeni Delhi’de toplandı. Toplantı sonucunda Ukrayna savaşına yönelik ortak bir bildiri yayınlanması bekleniyordu. Ancak maliye bakanların büyük bir kısmı bildiriyi desteklemesine rağmen Çin ve Rusya imzalamayı reddetti. Anlaşma sağlanamayınca bildiri ‘çoğunluğun desteği ile’ notu düşülerek paylaşıldı. 

Toplantının ardından Hindistan’a giden Şansölye Olaf Scholz, yaptığı açıklamada Çin’in Ukrayna’daki barış için önemli bir rol oynayabileceğini söyleyerek, savaşı kınamasını beklediklerinin altını çizdi. 

Geri Dön 27 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN