Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Haziran 2023 Cumartesi

Aşırı hız yapan sürücüye 120 bin avro para cezası

Finlandiya’da multi milyoner bir iş adamı, hız sınırı aştığı için tarihin en büyük aşırı hız cezalarından birini alarak 121 bin avro para cezasına çarptırıldı. 

76 yaşındaki iş adamı Anders Wiklöf, Finlandiya’da saatte 50 kilometre hız sınırı olan bir yolda saate 82 kilometreyle araç sürerken yakalandı. 

Finlandiya’da para cezaları, suçun ciddiyetinin yanı sıra suçlunun gelirine göre hesaplanıyor. Yıllık 350 milyon avro cirolu bir şirketin sahibi olan Wiklöf, bu nedenle 121 bin avro para cezasına çarptırıldı. Bu tutar, iş adamının ortalama bir haftalık gelirine eşit. 

Hız sınırına dikkat etmediği için pişmanlığını dile getiren Finlandiyalı, "Umarım ödediğim ceza işe yarar biçimde kullanılır" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 10 Haziran 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN