Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Temmuz 2023 Cuma

AB’den ‘gıda krizi’ uyarısı

Rusya’nın tahıl anlaşmasından çekilmesinin ve Ukrayna limanlarına giden gemilerin ‘potansiyel askeri yük taşıyıcısı’ ilan edilmesinin ardından Avrupa Birliği’nden (AB) tahıl krizi uyarısı geldi. 

AB’den ‘gıda krizi’ uyarısı

Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması’nın askıya alındığını açıklayan Rusya’dan kritik bir hame daha geldi. Rusya Savunma Bakanlığı, bu geceden itibaren Ukrayna limanlarına giden tüm gemilerin ‘potansiyel askeri yük taşıyıcısı’ olarak değerlendirileceğini açıkladı.

Tüm bu gelişmelere AB’den de tepki gecikmedi. Avrupa Birliği Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Rusya'nın sadece tahıl anlaşmasından çekilmekle kalmadığını, Ukrayna limanlarını bombalayarak aynı zamanda tahılı yaktılarını belirterek, "Bu durum dünyada büyük bir gıda krizine neden olacak" dedi.

Geri Dön 21 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN