Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Paramız var, kriz yok - 6 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Mart 2023 Cuma

ABD’de bir kişi, hapse girebilmek için 1 dolar çaldı

ABD’nin Utah eyaletinde 65 yaşındaki bir kişi, hapse girebilmek için 1 dolarlık bir banka soygunu gerçekleştirdi. 

Donald Santacroce isimli kişi, Salt Lake City’de bir bankaya girerek, veznedara, "Bunu yaptığım için özür dilerim ama bu bir soygundur. Lütfen bana 1 dolar verin. Teşekkür ederim" yazılı notu uzattı. 

Çalışanlar, Santacroce’ye 1 dolar verdi ve ondan gitmesini rica ettiler. Ancak adam, çalışanlardan polisi aramasını istedi ve polisin gelip onu gözaltına almasını banka lobisinde bekledi. 

Soygunun nedeniyle ilgili açıklama yapılmadı, ancak adamın sağlık sigortası ve yeterli geliri olmadığı, tıbbi yardım alabilmek için son çare olarak böyle bir yola başvurduğu düşünülüyor. ABD’de daha önce de 1 dolarlık banka soygunları düzenlenmiş, 2011’de 59 yaşındaki işsiz ve sigortasız bir kişi, 2013’de ise 50 yaşındaki evsiz bir kişi, hapishanede sağlık sigortasından yararlanabilmek için bankadan 1 dolar çalmıştı. 

Geri Dön 10 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN