Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Ağustos 2023 Pazartesi

19 insan kaçakçısı tutuklandı

İspanya'da, göçmenleri Avrupa'ya tehlikeli yollarla getiren örgüte operasyon yapıldı. 19 insan kaçakçısı tutuklandı.

Europol, İspanyol ve Alman polislerinin işbirliğiyle insan kaçakçılığı örgütünü çökertti. Grubun, özellikle İspanya’nın Almeria ve Murcia kıyılarında, yasadışı durumda bulunan göçmenlerin ülkenin iç kesimlerine doğru hareketini sağladığı öğrenildi.

Soruşturma geçtiğimiz yıl haziran ayında başlamıştı. Bu kapsamda 16’sı Suriyeli ve 3’ü Faslı 19 şüpheli tutuklandı. Yapılan operasyonlarda beş araca, 10 bin avro nakit paraya ve dijital ekipmanlara el konuldu.

Yapılan açıklamaya göre; göçmenler Suriye’den Avrupa’ya ulaşmak için 20 bin avrodan fazla para ödedi. Bununla birlikte rotanın da Lübnan, Mısır ve Cezayir üzerinden geçen tehlikeli bir rota olduğu ifade edildi. Europol, örgütün toplam 68 sefer yaptığından ve 550 Suriyeliyi AB’ye getirdiğinden şüpheleniyor.

Geri Dön 14 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN