Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2024 Perşembe

Sıla yolundan acı haberler: 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı

Sıla yolundan acı haberler geldi. Afyonkarahisar'da bir trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Selçuklu'da ise bir gurbetçi balkondan düşerek öldü.

Afyonkarahisar'da hafif ticari araç ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı. Belçika'nın Brüksel şehrinde yaşayan hafif ticari araç sürücüsü Hasan A.'nın durumunun ağır olduğu, eşi Dudu Y.'nin ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Almanya'dan Adıyaman'a tatile giden gurbetçi aile, TIR ile çarpışarak metrelerce sürüklendi. Düsseldorf'tan yola çıkan aile, kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu.

Fransa'dan ailesiyle tatil için Konya'nın Selçuklu ilçesine gelen 75 yaşındaki Mehmet Aslanadam, sabah saatlerinde hava almak için çıktığı balkondan düşerek yaşamını yitirdi.

Geri Dön 11 Temmuz 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN