Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Şubat 2024 Cumartesi

Kanepe içinde 10 bin pakete yakın kaçak sigara yakalandı

Kapıkule Sınır Kapısı üzerinden Bulgaristan'ın Kaptan Andrevo gümrüğüne geçiş yapan 2 kamyon ve 1 TIR'da 9 bin 690 paket kaçak sigara yakalandı.

Türkiye'den Fransa'ya mobilya taşımakta olan Türk şoförün yönetimindeki kamyonun detaylı aramasında, mobilya döşemeleri altına gizlenmiş 7 bin 760 paket sigara tespit edildi. Ayrıca, Türkiye'den Almanya'ya eşya taşıyan bir TIR'ın ön kısmında yapılan aramada ise 2 bin 170 paket daha kaçak sigara bulundu.

Bu iki olay neticesinde, gümrük makamlarının izni olmaksızın özel tüketim ürünleri olan sigaraların sınırı geçirmeye çalışan sürücüler hakkında, Bulgaristan Gümrük Kanunu'na uygun olarak idari para cezası uygulandı ve Haskovo Bölge Savcılığı denetiminde gümrük müfettişi tarafından ön soruşturma başlatıldı.

Geri Dön 10 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN