Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Temmuz 2023 Cuma

İspanya’da ’18 yaşına basan herkese 20 bin avro’ projesi

İspanya’nın solcu görüşlü Çalışma Bakanı Yolanda Diaz, gençler arasında fırsat eşitliğinin sağlanabilmesi için 18 yaşına basan herkese 20 bin avro destek verilmesini teklif etti. 

Yasa tasarısına göre, 20 bin avro, gençlere 18 yaştan 23 yaşa kadarki süre içinde taksit taksit ödenecek. Gençler, bu parayı eğitim almak veya iş kurmak için kullanabilecek. 

"Gençlere, soyadlarına veya geldikleri ailenin ekonomik durumuna bakmaksızın bir gelecek vermek istiyoruz" açıklamasında bulunan Çalışma Bakanı Diaz, söz konusu uygulamanın devlete 10 milyar avroya mal olacağını, bunun da zenginlerden alınan vergileri artırarak finanse edilebileceğini dile getirdi. Planlara göre, yıllık geliri 3 milyon avronun üzerinde olan kişilerden alınan vergi artırılacak.

Geri Dön 07 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN