Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2024 Perşembe

Gurbetçileri için sınır kapılarında önlemler artırıldı

Avrupa'da okul tatillerinin başlamasıyla birlikte Avrupalı Türkler, Trakya sınır kapılarından Türkiye'ye giriş yapmaya başladı. Ticaret Bakanlığı, bu yoğunluğu azaltmak için çeşitli tedbirler aldı.

Ticaret Bakanlığı yaptığı açıklamada, "Avrupa'da yaşayan vatandaşlarımız yaz tatilinde yabancı plakalı kara taşıtlarıyla ülkemize gelmekte ve özellikle Haziran-Ağustos döneminde Yunanistan ve Bulgaristan ile olan gümrük kapılarımızda yoğunluk yaşanmaktadır" dedi. Bakanlık, 2024 yaz döneminde gurbetçi vatandaşların yurda gelişlerinin yoğunlaşması nedeniyle Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli ve Pazarkule gümrük kapılarında çeşitli tedbirler aldığını bildirdi.

Kapıkule Gümrük Müdürlüğü'nde 12 olan yolcu giriş peronu, 24 işlem noktasına çıkarıldı. İşlemlerin aksamaması için Gümrük ve Emniyet personeline kumanya sağlanarak hizmetin 24 saat sürmesi sağlandı. Ayrıca, yurtdışından gelecek vatandaşların tüm kapılardaki anlık yoğunluğu takip edebileceği kamera görüntüleri, 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü web sitesinde yayımlanacak.

Geri Dön 11 Temmuz 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN