Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Haziran 2024 Çarşamba

Yere izmarit atana 500 avro ceza

Belçika’nın Leuven kentinde yere izmarit atanlara 500 avroya kadar ceza verileceği açıklandı.

Yere izmarit atana 500 avro ceza

Leuven Belediyesi Temizlik İşleri Sorumlusu Thomas Van Oppens, Het Nieuwsblad’a verdiği demeçte, yere çöp atmanın kabul edilemez olduğunu belirtti ve bu konuda kararlılıkla mücadele edeceklerini vurguladı.

Kentte sokağa atılan çöplerin yüzde 92’sinin sigara izmariti olduğu tespit edildi. Bu sorunla mücadele için 2024 yılının sonuna kadar temizlik işlerinde çalışmak üzere 30 kişi görevlendirilecek.

Ayrıca, Brüksel’de de sokağa sigara izmariti atanlara ciddi cezalar kesiliyor. 2023’ün ikinci yarısında bu ihlâlden dolayı 27 bin 745 avro ceza kesilirken, bu yılın ilk altı ayında toplam ceza miktarı 18 bin avroya yaklaştı.

Geri Dön 12 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN