Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Aralık 2022 Çarşamba

Yeni yıl yeniliklerle geliyor

Belçika’da yeni yılla birlikte elektrik ve doğalgaza zam gelecek, sigara içme yasağı genişleyecek, babaların doğum izni uzatılacak, gelir ve stopaj vergisi düşecek.

Belçika’da yeni yılla beraber gelir vergisi, enerji fiyatları, babalık izni ve sigara yasağı gibi birçok konuda değişikliğe gidilecek. 1 Ocak 2023’ten itibaren:

- Gelir ve stopaj vergisi, vergi dilimlerindeki değişiklikler nedeniyle düşecek. Bu şekilde, hem özel hem de kamu sektörlerinde net maaşlar en az 50 avro artacak. Yani çalışanların cebine giren miktar, yıllık en az 600 avro daha fazla olacak. 

- Elektriğe ortalama yüzde 7,8, doğalgaza ortalama 9,7 zam yapılacak.

- Ülke genelindeki tüm tren istasyonlarında sigara içmek yasak olacak. 

- Yeni çocuğu olan babalar için doğum izni, 3 haftadan 4 haftaya çıkacak. 

Geri Dön 28 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN