Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2023 Cuma

Valon'da artık yalnızca istek üzerine kağıt fatura verilecek

Belçika'nın Valon Bölgesi'nde, bundan sonra, perakende dükkanlarından yapılan alışverişe yalnızca istenirse kağıt fatura verilecek.

Valon Bölgesi’nde perakende dükkanlarında alışveriş yapan müşterilere otomatik olarak kağıt fatura verme uygulaması, 10 Ağustos itibarıyla sona erdi. Bölgede artık yalnızca istek üzerine kağıt fiş basılacak, müşterilere faturayı e-posta veya SMS yoluyla gönderme seçeneği sunulacak. 

Belçika’da her yıl yaklaşık 5 milyar fiş basılıyor. Valon Bölgesi hükümeti, kağıt israfını ve çevre kirliliğini engellemek için, otomatik fiş basma uygulamasına son verme kararı aldı. 

Benzer bir uygulamanın yakında Flaman Bölgesi’nde de yürürlüğe girmesi planlanıyor. Brüksel Başkent Bölgesi’nde ise henüz böyle bir plan yok. 

Geri Dön 11 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN