Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2024 Çarşamba

Uyuşturucu çetelerine operasyonlar sürüyor

Brüksel polisi, son üç ayda, uyuşturucu çetelerine yönelik yaptığı operasyonlarda 3 kilogram uyuşturucu, 8 silah ve 93 bin avro nakit para ele geçirdi.

Belçika, uyuşturucu çeteleriyle mücadelesini sürdürüyor. Brüksel polisi, son üç ayda Brüksel-Ixelles ve Brüksel-Güney bölgelerinde düzenlenen operasyonlarda yaklaşık üç kilogram uyuşturucu, sekiz silah ve 93 bin avro nakit para ele geçirdi.

Brüksel Savcılığı, 36 kişi hakkında tutuklama emri çıkardı. Bu kişiler uyuşturucu ticareti, kara para aklama, hırsızlık ve cinayete teşebbüs suçlarından yargılanacak. Ayrıca, 14 çocuk tutuklandı ve beşi gençlik mahkemesine sevk edildi.

Polis ve savcılık, artan şiddet olayları ve silahlı çatışmalara karşı bu operasyonları gerçekleştirdiklerini ve olayların genellikle uyuşturucu ticareti ile bağlantılı olduğunu belirtti.

Geri Dön 10 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN