Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Şubat 2024 Pazartesi

Uyuşturucu çeteleri arasında bölge savaşı

Brüksel'deki silahlı saldırıların, Anderlecht'teki bir çetenin Porte de Hal çevresindeki uyuşturucu ticaretini kontrol etmeye çabasının bir parçası olduğundan şüpheleniliyor.

Polis kaynakları, geçen hafta Brüksel'de yaşanan bir dizi silahlı saldırının uyuşturucuyla bağlantılı yeni bir bölge savaşının sonucu olduğuna inanıyor.

Çarşamba sabahı saat 05.50'de, Porte de Hal'in sadece birkaç metre uzağında, üç gün içinde gerçekleşen dördüncü silahlı saldırıda, Saint-Gilles'deki Jacques Franck Meydanı'nın ortasında 23 yaşındaki bir uyuşturucu satıcısı öldürüldü.

Sonrasında Cumhuriyet Savcısı, 'silahlı saldırıların birbiriyle bağlantılı olup olmadığını ve bağlantılı ise nasıl bağlantılı olduğunu belirlemek' için olay yerine bir soruşturma hakimi, bir adli patolog ve bir balistik uzmanı gönderdi.

Müfettişler, Brüksel'de, bölgenin ve ticaretin kontrolü için mücadele eden uluslararası organize suç ağlarının körüklediği yeni bir şiddetli uyuşturucu savaşına sürükleyen bir olaylar zincirini araştırıyor.

Geri Dön 19 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN