Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Aralık 2022 Cumartesi

Ulusal eylem gününde beş uçuştan üçü iptal

Belçika’da ulusal eylem günü vesilesiyle protestolar düzenlendi. Brüksel’de uçuşların yüzde 60’ı iptal oldu.

Belçika’da sendikalar, ulusal eylem günü için halkı bugün sokağa inmeye çağırdı. Başkent Brüksel’de 17 bini aşkın kişinin katıldığı protestolar nedeniyle toplu ulaşım büyük ölçüde aksadı: bugün şehirdeki metro hatlarından sadece biri çalıştı, Brüksel Havalimanında uçuşların yüzde 60’ı iptal oldu. 

Alım gücündeki düşüşün hafifletilmesi için daha fazla önlem alınmasını talep eden sendikalar, hükümetin şu ana kadar yaptığı yardımları ‘yetersiz’ olarak niteledi, “Yara bandı kanamayı durdurmaz, ancak yaşanacak yıkımı geciktirir” ifadelerini kullandı. 

Flaman piyasa araştırma şirketi BUFFL tarafından yapılan ankete göre Belçika’da enflasyon, her 10 kişiden 6’sını son derece sert şekilde etkiledi. Hayat pahalılığındaki artıştan en kötü etkilenenler, dar ve orta gelirliler, kadınlar, ve emekliler oldu. Enflasyonun etkilerini hissetmeyenlerin oranı ise yalnızca yüzde 5. 

Geri Dön 17 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN