Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Mart 2023 Cuma

Ukrayna'ya 240 askeri kamyon

Belçika Savunma Bakanlığı, Ukrayna’ya 240 askeri kamyon göndermeye hazırlanıyor. İlk araçların önümüzdeki hafta teslim edilmesi planlanıyor. 

Bu araçlar, Ukrayna'nın doğusundaki cepheye asker ve teçhizat taşımak için kullanılacak. Ayrıca, Ukraynalı askerleri eğitmek için 100 Belçikalı eğitmen gönderilecek.

Ukrayna’ya gönderilecek araçların, bu yıl içinde kademeli olarak kullanımdan kaldırılması ve yeni araçlarla değiştirilmesi planlanıyordu. Bunun yerine, kullanımdan kalkacak araçların Ukrayna’ya gönderilmesine karar verildi. 

Belçika dahil birçok ülke, savaşın başlangıcından bu yana eski askeri donanımları ve tarihi geçmiş tıbbi ekipmanları Ukrayna’ya bağışladığı için eleştirilerin hedefi oldu. 

Geri Dön 17 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN