Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Şubat 2024 Çarşamba

Trenlere yüzde 40 indirim

Belçika Ulusal Demir Yolları (SNCB) şirketi tren yolculuğunu teşvik etmek için bilet fiyatların yüzde 40’a kadar indirim yapacağını duyurdu.

Trenlere yüzde 40 indirim

Yolcuların indirimli biletlerden iş saatleri gibi yoğun saatler dışında kullanabileceği açıklandı. Plana göre, indirimli biletlerden 26 yaşına kadar tüm gençler faydalanabilecek. Yaşlılar için de yeni bir tarife düzenlencek. Ayrıca indirimli bilet alanların araçlarını SNCB otoparklarına ücretsiz park edebileceği belirtildi. Belçika’da çocuklar 12 yaşına kadar ücretsiz seyahat edebiliyor.

İndirimli fiyat tarifelerine ilişkin görüşmeler devam ederken, değişikliklerin 2025 yılında yürürlüğe girmesi bekleniyor.

Geri Dön 14 Şubat 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN