Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2024 Pazartesi

Train'in kurucusu duşta düşerek öldü

Rock grubu Train’in kurucu üyelerinden Charlie Colin, başkent Brüksel'de 58 yaşında duşta düşerek hayatını kaybetti. 

Grammy ödüllü müzisyenin annesi, Colin'in Brüksel'de bir arkadaşındayken duşta kayıp düştüğünü ve yaşamını yitirdiğini açıkladı. Colin'in annesi, ünlü müzisyenin Belçika'da bir konservatuarda ders verdiğini ve bir film üzerinde çalıştığını belirtti.

Train grubu, "Drops of Jupiter" ve "Hey, Soul Sister" gibi hit şarkılarıyla tanınıyor. Colin, 90'larda Pat Monahan, Rob Hotchkiss, Jimmy Stafford ve Scott Underwood ile birlikte San Francisco’da grubu kuran basçıydı.

Geçmişte verdiği bir röportajda Colin, kendisini şöyle tanımlamıştı:

İyi bir kayda göre dünyevi bir adamdım. Sonunda başarılı oldum ama birçok açıdan büyümedim. 40 yaşına geldiğimde aynaya baktım ve '40 yaşında bir çocuk gibiyim' dedim. Hayatla uğraşmak zorunda olan bir adam olmanın ne anlama geldiğini bilmiyorum.

Geri Dön 27 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN