Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2024 Cuma

Toplu taşımada unuttuğunuz eşyalar için para ödeyebilirsiniz

Belçika'nın Flaman bölgesindeki toplu taşıma şirketi De Lijn, araçlarda unutulan eşyaların, sahiplerine ücret karşılığı teslim edileceğini açıkladı.

Belçika'nın Flaman bölgesinde faaliyet gösteren toplu taşıma şirketi De Lijn, otobüs ve tramvay gibi araçlarda unutulan eşyaların sahiplerine teslim edilmesi için ücret alınacağını duyurdu. Şirket, kayıp eşyaların sahiplerine 12,25 avro karşılığında teslim edileceğini açıkladı. 

Kayıp eşyalar tek bir merkezde toplanacak, fotoğraflanacak ve kargo yoluyla sahiplerine gönderilecek. Eşyalar, şirketin internet sitesinde 6 ay boyunca sergilenecek.

De Lijn, her yıl toplu taşıma araçlarında en az 40 bin kayıp eşya bulunduğunu ve bunların dörtte birinin sahiplerine ulaştırıldığını belirtti.

Geri Dön 21 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN