Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Tiktok yayıncısı genç kızları ‘fuhuşa zorlamak’ suçlamasıyla tutuklandı

Belçika’nın Limburg kentinde Glen Van Ranst isimli ünlü Tiktok fenomeni reşit olmayan kızları fuhuşa zorlamak suçlamasıyla tutuklandı.

Savcılar, Glen van Ranst’ın genç kızlarla temasa geçtiğini, onları manipüle ettiğini ve sonra da para karşılığında yetişkin erkeklerle cinsel ilişkiye zorladığını iddia etti. Ranst şimdi de cinsel saldırı, insan kaçakçılığı ve fuhuşa zorlama suçlamalarından yargılanıyor.

Şüphelinin suçlamaları kabul edip etmediği henüz bilinmiyor ancak soruşturmanın yargıcı Ranst hakkında tutuklama kararını çoktan verdi.

Kriminal geçmişi var

Ranst’ın hâlihazırda geniş bir suç kaydı bulunuyor. Tiktok fenomeni daha önce ağır uyuşturucu ticaretinden hüküm giymiş ve kumar makinasından yüklü miktar para kazanan bir kişiyi şiddet uygulayarak darp etmişti.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN