Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Ekim 2023 Perşembe

Terör saldırısının ardından 'yasa dışı silah pazarı' gündemde

Brüksel’de, pazartesi akşamı yaşanan terör saldırısının ardından Belçika gündemine yasa dışı silah pazarı tartışmaları oturdu. 

Flaman Barış Enstitüsü Başkanı Nils Duquet, hükûmetin, ülkedeki kaçak silah pazarını görmezden geldiğini savundu. Olay sırasında saldırganın AR-15 isimli bir silah kullandığına dikkat çeken Duquet, böyle bir silahın nasıl temin edildiğinin araştırılması gerektiğini belirtti. Duquet ayrıca ülkede kaç adet yasa dışı silah ve patlayıcı madde bulunduğunu kimsenin bilmediğini, kaçak silah sayısının, Brüksel, Antwerp veya Liège gibi büyük şehirlerde önemli ölçüde arttığını kaydetti. 

Duquet, Belçika’da bulunan yasa dışı silahların Yugoslavya’da iç savaş döneminde kullanılan çok eski silahlar olduğunu belirtti. Buna ek olarak eski silahlara üç boyutlu yazıcılarla parça tasarlandığı ve kullanıma sokulduğu ifade edildi. 

Geri Dön 19 Ekim 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN