Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2024 Pazartesi

Siyasetçinin evinin duvarındaki afişler ateşe verildi

Belçika'nın Flaman Bölgesi'nde, Vooruit Partili bir belediye meclis üyesinin evinin duvarındaki seçim afişleri ateşe verildi.

Flaman Bölgesi'nin doğusundaki Hamme'de bulunan, Vooruit Partili Belediye Meclis Üyesi Jan Rosschaert'ın evinin duvarındaki seçim afişleri, pazar sabahı erken saatlerde ateşe verildi. Yanan afişlerde, Flaman sosyalist partisi için Temsilciler Meclisi adayları olan parti meslektaşları Lotte De Blende ve Joris Vandenbroucke yer alıyordu.

Yoldan geçen bir kişi, saat 06.30 sıralarında yangını fark etti ve durumu bildirdi. Rosschaert, yangını kendisi söndürdü. Alevler yayılmadı, bu sayede hasar oluşmadı. Kundaklamanın arkasındaki failler henüz bilinmiyor, ancak polis olayı araştırıyor.

Geri Dön 06 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN