Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2023 Cuma

Ryanair pilotları yine greve gidiyor

Belçikalı Ryanair pilotları, maaş kesintisi uygulamasının kaldırılması talebiyle yarın ve pazar günü grev yapacak.

Belçikalı Ryanair pilotları, salgın döneminde yürürlüğe giren yüzde 20 maaş kesintisi uygulamasının kaldırılması talebiyle önümüzdeki cumartesi ve pazar günleri greve gitme kararı aldı. Pilotlar, geçtiğimiz hafta sonu da greve gitmişti. 

Brüksel Charleroi Havalimanı, pilotların yüzde 80’inin katılacağı grev nedeniyle 44 uçuşun iptal edildiğini duyurdu. 

Pilotlar, salgından sonra karını rekor seviyeye çıkaran hava yolu şirketinden adil bir maaş ödemesi talep ediyor. Ayrıca, pilotların asgari dinlenme sürelerine uyulmasını istiyorlar. 

Sendikalar, şirket pilot maaşlarında yüzde 20 kesinti uygulamasından vazgeçene kadar grevlerin devam edebileceği konusunda uyarıyor. 

Geri Dön 14 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN