Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
16 Eylül 2023 Cumartesi

Ryanair pilotları grevde

Belçika'da Ryanair pilotları, önceki gün, ücretlerde iyileştirme talebiyle iki günlük bir greve başladı. Grev bugün sona erecek.

Ryanair pilotları grevde

Pilotları temsil eden sendikalar, Ryanair'in pandemi döneminde ücretlerde yaptığı kesintilere derhal son vermesi ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi çağrısında bulundu.  Charleroi Havalimanı'nda toplam 58 uçuş iptal edilirken, yolcuların havalimanına gelmemeleri bildirildi. 

Ryanair pilotları temmuz ayından bu yana dördüncü grevini gerçekleştiriyor. Şirket, geçtiğimiz yıl, Belçika’da havacılık sektöründe uygulamaya konulan yeni vergiler ve Brüksel Havalimanı ücretlerinin artması nedeniyle Zaventem Havalimanı'ndaki faaliyetlerine son verdiğini duyurmuştu.

Geri Dön 16 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN